ORDEL'e Hoşgeldiniz!

Ortadoğu Elektronik Sanayi

Sınırsız çözüm alternatifleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde çok önemli müşteriler edinmiş ve sağlam temeller üzerine dostluklar kurmuştur. Her geçen gün bu dostluklara yenilerini eklemekte ve bu sayede geniş bir ailenin üyesi haline gelmektedir. Yenilikçilik ve yaratıcılık anlayışı ile AR-GE çalışmalarında örnek bir firma olmayı hedeflemekte, her geçen gün ürün ailesine yenilerini eklemekte ve var olan ürünlerini en son teknolojiye göre geliştirmektedir.

Detaylar
Kalite Politikası

ORDEL

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmek. Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz ile Satış ve Satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman tercih edilen bir firma olmak kalite politikamızdır.

Şirket Tarihi

Geçmişten günümüze ORDEL tarihi

2004 yılında kurulan firmamız rekabetin çok yoğun olduğu bir dönemde kurulmuştur. Ankara Öveçler semtinde iki ayrı apartman dairesinde kurulmuş olan firmamız bugün Ostimde beş katlı binasında 42 kişi personeli ile hizmet vermektedir. Yakın bir zamanda ise inşaatı devam eden kendi binasında hizmet verme heyacanını yaşamaktadir.
Firmamız yaklaşık 1000 m² kapalı alanda 42 kişilik personeli ile çalışmalarını sürdürmektedir. Demir Çelik, Kimya, Metalurji, Petro-kimya, Gıda, Çimento, Cam, Seramik, Plastik, Makine, Savunma Sanayii ve diğer sanayii dallarına hizmet vermektedir.
Ciddi Ar-Ge çalışmalarından sonra; Proses Kontrol Cihazları, Proses Göstergeleri, Kağıtsız Kayıt Cihazları, Sinyal Dönüştürücüler ve Aritmetik İşlemciler, Bağıl Nem ve Sıcaklık Transmitterleri ve Kontrol Cihazları, Veri Toplayıcılar ( Data Logger ), Fark Basınç Transmitterleri ve Kontrol Cihazları, Ağırlık Kontrol Cihazları, Debi Ölçüm Cihaları, Filtre Zamanlayıcılar, Tarayıcı ve Alarm Cihazları, Yardımcı Yazılımlar, Terokupllar, Rezistans Termometreler ( Sıcaklık Sensörleri ), Termokupl ve Rezistans termometre kabloları, Thermoweller, Termokupl ve Rezistans termometre Yedekleri üreten bir firmadır. Üretimlerimiz dışında Enstrumantasyon malzemeleri konusunda bayiliklerini yaptığımız ürünlerin satışını yapmaktayız. Örneğin; Basınç Transmitterleri, Seviye Sensörleri, Dozaj Bandı, Bant Kantarı tartım sistemleri , Debimetre vb.

ORDEL 'de Kalite Yönetimi

ISO 9001:2015

GKuruluşundan itibaren kaliteli üretim ve üretim yönetimi

Artan Kalite

Sürekli büyüyen Ar-Ge yatırımları ile sektöre yön veren tecrübe

İş-Kur

Firmamız bünyesinde önceliğimiz mutlu çalışanlar.

Fiyatlandırma

Kaliteli ve sorunsuz ürünlere değerinden ulaşın

Yeni Ürünlerimiz


Tüm Haberler

Firmamızdan ve Sektörden Haberler